Lesznowola, Mroków, Szkolna

Parcel for sale

4 900,00 m2 475,00 zł/m2

2 327 500 zł

Legal note

Details

Offer no. API-GS-144358
Size 4 900 m²
Parcel utility building plot
Standard
Lot dimensions 35x140 m